Vždy něco navíc

Honda Lety - vždy něco navíc

 

Vždy výhodný nákup

V průběhu celého roku máte možnost díky našim akčním nabídkám na vybrané modely při nákupu nového motocyklu výrazně ušetřit. V rámci sezónního výprodeje motocyklů předchozího modelového roku nebo prodeje výstavních či předváděcích modelů nabízíme skutečně zajímavé slevy. Aktuální přehled cenově zvýhodněných modelů sledujte v sekci Akční nabídka.

Ani když Váš vysněný model zrovna není součástí žádné akční nabídky, stejně od nás neodjedete s prázdnou. Ke každému novému motocyklu, zakoupenému za doporučenou cenu, poskytujeme zdarma nadstandardní výbavu v podobě kreditu na nákup doplňků nebo příslušenství dle vlastního výběru.

Desatero našich služeb  

Vždy široká nabídka motocyklů Honda

Především v sezóně, kdy pro motorkáře má každý slunečný den cenu zlata, jsme schopni okamžitě naplnit Vaše touhy po novém stroji a potřebu ihned vyrazit na sluncem vyhřáté silnice nebo do terénu. Naším cílem je co nejvíce přiblížit nabídku stroje kompletní modelové řadě pro ČR. Co oči nevidí, to srdce nenadchne...

Nový model si žádá zkušební jízdu

Přestože koupě kteréhokoli motocyklu Honda nemůže být špatným rozhodnutím, přece jen přísloví „nekupuj zajíce v pytli" stále platí. A naším prvořadým cílem je Vaše naprostá spokojenost s novým strojem, aby co nejvíce odpovídal Vašemu jízdnímu využití. Stačí kraťoučká projížďka a máte jasno.

Peněz není nikdy dost

Chcete jezdit hned, ale... Nevadí, je tady přece leasing či splátkový prodej na nové i ojeté motocykly Honda. Musíte nejdříve prodat svůj starý stroj? Vyměňte jej s námi za nový*)... Samozřejmě s přiměřeným doplatkem. Ostatně „nic není zadarmo", bohužel.

Kvalitní ojetý stroj může být také řešením

V našem bazaru ojetých motocyklů nabízíme pouze kvalitní stroje se známou historií provozu. Takže, než se rozjedete na obhlídku „zaručeně nebouraných strojů ve skvělém stavu" z různých inzerátů, zastavte se nejdříve u nás. Můžete si ušetřit spoustu marně ujetých kilometrů a možná i něco víc. U nás se nedá šlápnout vedle...Informace, rady a doporučení

„Každá rada drahá"

...to u nás neplatí. Jsme tu pro Vás, abychom poradili a vybavili Vás nezbytnými informacemi. Samozřejmě zdarma. Nás to v podstatě nic nestojí a Vám to může ušetřit spoustu času, peněz i komplikací. Ale hlavně, můžete se okamžitě dobře bavit.

Motocyklem nákup nekončí

A proč taky, když si můžete udělat další radost v podobě nádherné (a naprosto nezbytné) helmy nebo rukavic. Pokud jste ji zrovna neobdrželi již spolu s motocyklem... No, v takovém případě můžeme ovšem nabídnout širokou škálu jiných doplňků, příslušenství a motocyklového vybavení.

Motocykl je kouskem Vašeho já

Správný motorkář miluje svůj stroj a podle toho se k němu chová. Jsme také motorkáři, rozumíme tomu a respektujeme to. U nás se bude Váš motocykl cítit jako doma... a možná i lépe. Budeme ho hýčkat a opatrovat tak, aby na silnici a v terénu pak podával vždy stoprocentní výkon a vždy se k nám rád vracel. 

Profesionální servisní zázemí

Kvalitní technické vybavení, dlouholeté závodní a servisní zkušenosti, to vše je podpořeno odbornými školeními techniků přímo od Hondy. Servisní práce považujeme za základní stavební kámen našeho dealerství.Vše děláme poctivě a pečlivě, tak jak nás tomu nejlépe naučily náročné závodní podmínky, ve kterých jsme dokázali vyválčit titul mistra ČR v kategorii Supersport.

Běžné spotřební součástky ihned k dodání

Sezóna může být někdy krátká, každý promeškaný den pak mrzí o to víc. Dostupnost náhradních dílů je jednou z priorit které máme na zřeteli. Běžné filtry, svíčky, destičky, pneumatiky jsou ihned k dodání. Většinu ostatních dílů ráno objednáte a druhý den už můžete zase vyrazit.

Co řekneme to platí

Veškeré naše počínání je založeno na spolehlivosti a férovém jednání. Vždy platilo, že „s poctivostí nejdál dojdeš" a my věříme, že to platí i dnes. Na Racing Team se můžete opravdu spolehnout a my se postaráme, abyste mohli jen jezdit a bavit se.