SH150i

Nemilosrdná elegance

Popis

Zcela nový 4ventilový motor eSP+

Kapalinou chlazený 4ventilový motor eSP+ přináší vyšší zrychlení a maximální rychlost než 2ventilový motor, který nahradil, a disponuje systémem kontroly trakce Honda (HSTC) zajišťujícím lepší řízení trakce zadního kola. Motor splňuje normu EURO5 a dosahuje velmi nízké spotřeby 2,3 l/100 km.

detail image

Ostrý a jasný informační displej LCD

Nový displej LCD zobrazuje všechny výstražné kontrolky, včetně bezklíčového startování Smart Key, kontroly trakce HSTC, ABS a vypnutí motoru při volnoběhu, přehledně kolem středového digitálního rychloměru a počítadla ujetých kilometrů. Všechny operace na přístrojovém panelu se provádějí pomocí tlačítek A/B na levé rukojeti řídítek.

detail image

Plně LED osvětlení pro perfektně ostré vidění

Mimořádně stylový a elegantní světlomet umístěný na aerodynamickému krytu je vybaven centrálním dálkovým světlem rozdělujícím dvě potkávací světla, zatímco obrysová světla jsou umístěna nad nimi na konzole na řídítkách. Zadní světlo je také LED, stejně jako vpředu s chromovaným rámečkem.

detail image

Odolný a lehký rám

Výška sedla je velmi příjemných 799 mm. Nový lehký, vysoce pevný trubkový ocelový rám je odolný a představuje základ vynikající ovladatelnosti skútru SH150i. Je doplněn 7litrovou palivovou nádrží pod rovnou podlahou pod nohama jezdce, což uvolňuje další úložný prostor.

detail image

Vylepšené zavěšení zadního kola vyhlazuje otřesy

Vylepšené zavěšení zadního kola vyhlazuje otřesy Dvojité zadní tlumiče umožňují pětikrokové nastavení předpětí pružiny se zdvihem osy 83 mm. Pro jízdní komfort byl úhel zavěšení motoru a úhel zavěšení zadního kola optimalizovány pro dokonalejší tlumení nárazů a lepší ovladatelnost.