SH 125i

NEMILOSRDNÁ ELEGANCE

Popis

Honda-SH125i, levý přední poloprofil s jezdcem zatáčejícím na silnici doleva

VYTVOŘEN Z ÚSPĚCHU

Život ve městě běží velkým tempem. Neustále řešíme, kde a kdy máme být, a jak s tím vším udržet krok. A užít si při tom spoustu zábavy. Všechno to zvládneme díky instinktu i genetické výbavě, stejně jako náš nádherný, zbrusu nový skútr SH125i. Díky jeho elegantnímu, svěžímu sportovnímu vzhledu doplněnému o výkonnější, úspornější 4ventilový 4taktní motor eSP+ vybavený systémem HSTC zůstanete na čele smečky.

ULTRAMODERNÍ MOBILITA

Pro vyšší pohodlí byl integrován USB port, který umožňuje nabíjení na cestách. Pečlivá změna geometrie zavěšení zadního kola zvýšila kvalitu a komfort jízdy pro řidiče i spolujezdce. Zcela nový přístrojový panel LCD ukazuje jasně a přesně to, co potřebujete vědět, a plně LED osvětlení je ostré a vysoce viditelné.

Honda-SH125i, levý přední poloprofil s jezdcem při parkování

Honda-SH125i, přední pohled, detail předního světlometu

SNADNÁ JÍZDA

Inteligentní klíček Honda Smart Key ovládá zapalování, sedadlo, plnicí víčko a zámek řízení přímo z vaší kapsy. Doplňkový chytrý horní kufr se automaticky uzamkne a jednoduše se otevře pomocí tlačítka umístěného na nosiči. K dispozici je také výběr extra ochrany před nepříznivým počasím, jako je třeba čelní štít nebo kryty rukou pro zimní dojíždění.

Honda-SH125i, levý profil

Přesunuli jsme pár prvků a díky lehkému novému rámu vytvořili o 50 % větší prostor, takže vám po uložení celoobličejové helmy ještě pořád zbude dost místa na další věci.

NA DETAILECH ZÁLEŽÍ

Prohlédněte si jedinečné prvky, díky kterým je skútr SH125i na špici své třídy.


  • detail image

ZCELA NOVÝ 4VENTILOVÝ MOTOR ESP+

Kapalinou chlazený 4ventilový motor eSP+ přináší vyšší zrychlení a maximální rychlost než 2ventilový motor, který nahradil, a disponuje systémem kontroly trakce Honda (HSTC) zajišťujícím lepší řízení trakce zadního kola. Motor splňuje normu EURO5 a dosahuje velmi nízké spotřeby 2,25 l/100 km.


  • detail image

OSTRÝ A JASNÝ INFORMAČNÍ DISPLEJ LCD

Nový displej LCD zobrazuje všechny výstražné kontrolky, včetně bezklíčového startování Smart Key, kontroly trakce HSTC, ABS a vypnutí motoru při volnoběhu, přehledně kolem středového digitálního rychloměru a počítadla ujetých kilometrů. Všechny operace na přístrojovém panelu se provádějí pomocí tlačítek A/B na levé rukojeti řídítek.


  • detail image

PLNĚ LED OSVĚTLENÍ PRO PERFEKTNĚ OSTRÉ VIDĚNÍ

Mimořádně stylový a elegantní světlomet umístěný na aerodynamickému krytu je vybaven centrálním dálkovým světlem rozdělujícím dvě potkávací světla, zatímco obrysová světla jsou umístěna nad nimi na konzole na řídítkách. Zadní světlo je také LED, stejně jako vpředu s chromovaným rámečkem.