FORZA 350

Tohle je FORZA

Popis

FORZA 350

Nárůst zdvihového objemu o 50 cm3 vedl k nárůstu maximálního výkonu o plných 16 % (na 21,5 kW), avšak motor v modelu Forza 350 je výrazně silnější v celém rozmezí otáček, vyznačuje se rychlejší akcelerací a hodnota maximální rychlosti vzrostla o více než 6 % na 137 km/h. Motor plní emisní normu EURO5.
Kosmetické a aerodynamické úpravy se dotkly přední boční kapotáže, zrcátek, zadních bočních panelů a krytu motoru. Výsledkem jsou štíhlejší celkové proporce s ještě prémiovějším vzhledem; podvozek samotný zůstal nezměněn, nyní je však vybaven lehčím kyvným ramenem a elektricky ovládaný štít má o 40 mm širší rozsah nastavení, čímž je zajištěna ještě lepší ochrana proti větru.
Nový je také přístrojový panel a majitel modelu Forza 350 nyní může propojit svůj chytrý telefon prostřednictvím technologie Bluetooth s novým systémem hlasového ovládání Honda Smartphone Voice Control system, který je nabízen jako volitelná výbava. 12V zásuvku nahradila USB nabíječka.

JDEME KUPŘEDU

Je stále lepší a lepší.
Nový skútr Forza 350 se díky vyššímu výkonu a točivému momentu může pochlubit větším zrychlením a vyšší maximální rychlostí, což vám otevírá nové možnosti. Jeho kapalinou chlazený motor je vybaven systémem kontroly trakce Honda (HSTC), který zajišťuje konzistentní přilnavost zadního kola. Elegantní kapotáž se pyšní vytříbeným stylem a vylepšenou aerodynamikou, která zvyšuje komfort i ve vysokých rychlostech, při kterých oceníte také o 40 mm delší rozsah pohybu elektrického čelního štítu. Přepracovaný digitální/analogový přístrojový panel nyní nabízí možnost hlasového ovládání chytrého telefonu pomocí systému Honda Smartphone Voice Control System, který vám prostřednictvím technologie Bluetooth zpřístupní řadu funkcí vašeho zařízení. Plné osvětlení LED navíc zanechává impozantní dojem.

SKÚTR S PŮSOBIVÝMI KŘIVKAMI

Nově vyladěný vzhled, který jde ruku v ruce se špičkovým výkonem.
Forza 350 nastavuje laťku vysoko – je jako rychlá pohyblivá socha aerodynamického výkonu a stylu. Plynulé moderní křivky mu dodávají skutečný sportovní nádech a zaujmou ojedinělými a promyšlenými tvary. Nově upravený přední aerodynamický kryt a vzduchové hrdlo se skvěle doplňují a zároveň usměrňují vzduch tak, aby na jezdce nevytvářel příliš velký tlak. Elektrický čelní štít navíc nabízí ochranu před větrem dostupnou pouhým stisknutím tlačítka.

Technické parametry
Typ motoru: :
čtyřtaktní, čtyřventilový, kapalinou chlazený
Vrtání x zdvih: :
77 mm x 70,7 mm
Zdvihový objem: :
330 cm3
Kompresní poměr: :
10,5:1
Max. výkon: :
21,5 kW při 7 500 ot./min.
Max. kroutící moment: :
32 Nm při 5 250 ot./min.
Spouštění motoru::
Elektrické
Převodovka: :
CVT
Rozvor: :
1 510 mm
Výška sedla: :
780 mm
Světla výška: :
135 mm
Objem nádrže: :
11,7 l
Pneumatiky - přední: :
120/70R15
Pneumatiky - zadní: :
140/70R14
Odpružení - přední: :
průměr 33 mm, teleskopické
Odpružení - zadní: :
dva tlumiče
Brzdy - přední: :
Jeden 256mm kotouč
Brzdy - zadní: :
Jeden 240mm kotouč
Provozní hmotnost: :
182 kg
Barevná provedení
Matt Pearl Pacific Blue
Pearl Nightstar Black
Pearl Cool White
Pearl Falcon Gray