CRF1100L AFRICA TWIN

SKUTEČNÁ ODOLNOST

Popis

Čím větší výzva, tím větší odměna. Říkáme, ať se do toho pustíte. Model CRF1100L Africa Twin inspirovaný dakarskou legendou charakterizuje důrazný výkon, černé detaily a zbrusu nové grafické prvky přímo ze závodů rally a je zrozený k tomu, aby se předvedl, když jde do tuhého.

Honda Africa Twin

DOTYKOVÝ DISPLEJ TFT

Barevný 6,5palcový displej nabízí plně intuitivní ovládání na dosah ruky a podporuje připojení chytrých telefonů pomocí Apple CarPlay®, Android Auto® a Bluetooth®.

POKROČILÉ JÍZDNÍ TECHNOLOGIE

Na přání je k dispozici naše šestistupňová převodovka DCT, nově optimalizovaná pro dokonalé ovládání v terénu. Plynulý automatický režim nabízí také rychlé a snadné manuální řazení. Systém náklonové ABS zvyšuje bezpečnost a zahrnuje nastavení pro jízdu v terénu.

STANDARTNÍ ZADNÍ NOSIČ

Na praktických věcech záleží i u tak speciálního motocyklu, jako je Africa Twin. Abyste mohli na své další dobrodružství namontovat horní box nebo měkkou brašnu, je součástí standardní výbavy elegantní černý zadní nosič.

AGRESIVNÍ DESIGN VE STYLU RALLY

Závodění máme v DNA. Kompaktní agresivní kapotáž ve stylu rally nese úžasné nové varianty laku vycházející z našeho vítězného modelu z Dakaru CRF450 RALLY.