CB650R Neo Sports Café

OD NUDY K NADŠENÍ NA PRVNÍ POHLED

Popis

Každý den je cestou. Začněte tu svou s motocyklem CB650R. Jedinečný výkon drsných sportovních pouličních bojovníků a odstrojené provedení Neo Sports Café. Motocykl CB650R – s novinkami v oblasti stylu, odpružení a vybavení – je tu, aby vás vzal na nezapomenutelné dobrodružství ve městě.

NOVINKA 2024 - světově první spojka Honda E-Clutch pro motocykly o technologii elektronické spojky Honda E-Clutch pro motocykly, prvním* systému automatického ovládání spojky na světě pro vícestupňové motocyklové převodovky, který umožňuje plynulé rozjíždění a řazení převodových stupňů a zastavení, aniž by jezdec musel ovládat spojkovou páčku.

Honda E-Clutch využívá technologii elektronického ovládání, která poskytuje okamžité, jemně vyladěné ovládání spojky pro optimální výkon v situacích, kdy se mění hnací síla, jako je uvedení motocyklu do pohybu, řazení převodových stupňů a zastavení, aby se dosáhlo plynulého rozjíždění a řazení a zastavení přirozeněji nežli při klasickém manuálním řazení.

Pro splnění širokého spektra požadavků jezdce lze spojku ovládat jako na běžném motocyklu s manuálním uchopením za páčku spojky, i když je spojka ovládána elektronicky. To umožňuje, aby systém využívalo více jezdců s různými jízdními zkušenostmi a dovednostmi, kteří se mohou soustředit na zábavu z jízdy ve větším pohodlí.

Jelikož lehký a kompaktní systém lze instalovat bez větších změn ve stávajícím uspořádání motoru, plánuje Honda v budoucnu instalovat E-Clutch ve své modelové řade FUN.

MÉNĚ JE VÍCE

Minimální znepokojení, maximální požitek.

Model CB650R se pyšní elegantním propracovaným designem, který se skvěle hodí k vašemu sofistikovanému městskému stylu. Ultra kompaktní, ale rázný vzhled motocyklu byl inspirován retro minimalismem modelu CB1000R Neo Sports Café. Kombinuje oblé linie s ostrými úhly. Nyní je navíc ještě dynamičtější, a to díky zbrusu novým bočním panelům a elegantnímu zadnímu držáku registrační značky. V modelu CB650R vám méně nabídne více.

NÁVYKOVÉ KONSTRUKČNÍ ŘEŠENÍ

Motocykl pro praktické použití. A parádní zážitek.

Řadový čtyřválcový 16ventilový motor DOHC by byla škoda nevyužívat. Úzké, krátké převody a plynulý skrytý výkon se postarají o famózní zrychlení – a pak zde máme ten působivý zvuk, kdy otáčky krásně stoupají směrem nahoru. Je to pěkně návykové. Antihoppingová spojka usnadňuje řazení na vyšší stupeň a zvládá tvrdé řazení dolů. Systém kontroly trakce Honda (HSTC) udržuje trakci zadního kola. Je to konstrukční mistrovské dílo. Bavte se s ním.

CB650R Neo Sports Café, zepředu, záběr na přední světla, ve městě za tmy
 

PLNÁ VÝBAVA

Vše, co potřebujete. Nic vám nestojí v cestě.

Špičkový motocykl si zaslouží perfektní vybavení. Plné LED osvětlení tomu všemu dává promyšlený moderní vzhled a jedinečné kulaté světlomety vysílají pronikavý modrý paprsek. Pod sedlem najdete také USB konektor, který slouží k nabíjení elektronických zařízení. Vylepšený přístrojový panel zahrnuje dobře čitelný LCD displej a jeho součástí je ukazatel zařazeného převodového stupně a indikátor řazení nahoru.

Na detailech záleží

Podívejte se podrobněji na jedinečné vlastnosti modelu CB650R.

VYLEPŠENÁ KONTROLA KOKPITU

Model CB650R se vyznačuje propracovaným a dobře čitelným digitálním LCD přístrojovým panelem. Součástí displeje je také ukazatel zařazeného převodového stupně a indikátor řazení nahoru. Zúžená řídítka jsou tentokrát širší a poskytují jednoduché ovládání a rychlou reakci řízení. Jste králem městské džungle. Ukažte světu, čeho jste schopní.

PLNÉ LED OSVĚTLENÍ

Systém osvětlení motocyklu CB650R je optimálně sestaven. Veškeré osvětlení tvoří špičkové LED diody. Kulaté světlomety s ostrým černým rámečkem vysílají intenzivní modrý paprsek. Minimalistické koncové světlo je schované nad ocelovým držákem registrační známky.

RADIÁLNÍ BRZDOVÉ TŘMENY

Městská džungle může být nepředvídatelná. Proto potřebujete motocykl, který vám poskytne plynulou a naprostou kontrolu za jakéhokoli počasí. Dvojité radiální čtyřpístkové třmeny se zakusují do 310mm plovoucích kotoučů, doplňuje je kotouč o průměru 240 mm a vzadu jednopístkový třmen. Dvoukanálový systém ABS slouží k plynulému ovládání na mokrých i suchých cestách. Podmaňte si silnici. Během deště i slunečných dní.

HLINÍKOVÁ KOLA

Motocykl CB650R je vybaven špičkovými hliníkovými koly s 5 paprsky ve tvaru Y. Inovativní design optimalizuje tuhost a zmenšuje tloušťku, a poskytuje vám tak maximální sílu při minimální hmotnosti.

NOVÉ OBRÁCENÉ VIDLICE SHOWA SFF-BP

Obrácené nastavitelné 41mm vidlice Showa s oddělenými funkcemi trubek a velkými písty (SFF-BP) jsou upgrade pro model CB650R. Nabízí rychlou odezvu a skvělý pocit přilnavosti předního kola. Dokonale doplňují vyladěnou rovnováhu tuhosti rámu a geometrii rychlého řízení.

ČTYŘVÁLCOVÝ MOTOR

Řadový čtyřválcový 16ventilový motor specifikace EURO5 modelu DOHC nabízí výkon 70 kW a silný točivý moment ve středních otáčkách (64 Nm). Vyznačuje se červenou oblastí otáčkoměru nastavenou na 12 000 ot./min a systémem kontroly trakce Honda (HSTC), který udržuje trakci zadního kola. Spínač zapalování je zabudován do přední části krytu palivové nádrže, což přispívá k minimalistickému pojetí přední části.

Technické parametry
Motor:
Kapalinou chlazený čtyřtaktní řadový čtyřválec DOHC se 16 ventily
Zdvihový objem motoru:
649 cm3
Max. výkon:
70 kW při 12 000 ot./min.
Max. točivý moment:
63 Nm při 9 500 ot./min
Pohotovostní hmotnost:
202 kg
Výška sedla:
810 mm
Objem palivové nádrže:
15,4 litru
Spotřeba paliva:
4,9 l/100 km
Převodovka:
6stupňová manuální
Vrtání × zdvih:
67 mm x 46 mm
Karburace:
Elektronické vstřikování paliva PGM-FI
Kompresní poměr:
11.6
Emise C02 (g/km):
112
Startér:
Elektrický
Vrtání škrticí klapky:
32
Přední brzdy:
dva 310mm x 4,5mm kotouče se čtyřpístkovými třmeny
Zadní brzdy:
Hydraulický 240mm x 5mm kotouč s jednopístovým třmenem a ABS
Přední zavěšení:
41mm obrácená teleskopická vidlice
Zadní zavěšení:
Tlumič Monoshock s nastavitelným předpětím s 10 úrovněmi nastavení, hliníková kyvná vidlice
Velikost přední pneumatiky:
120/70ZR17M/C
Velikost zadní pneumatiky:
180/55ZR17M/C
Přední kola:
17M/C X MT3,50 litý z hliníku
Zadní kola:
17M/C X MT5,50 litý z hliníku
ABS System:
dvoukanálové s ABS
Kapacita akumulátoru:
YTZ10/FTZ10S 8,6h MF
Úhel sklonu:
25,5°
Rozměry:
2 130 mm x 780 mm x 1 075 mm
Typ rámu:
Ocelový
Světlá výška:
150 mm
Světlomety:
LED
Závlek:
101 mm
Rozvor:
1 450 mm
Spojka:
Vícelamelová v olejové lázni
Stálý převod:
O-kroužkový řetěz
Zadní světlo:
LED
Spotřeba paliva:
5 l / 100 km
Barevná provedení
Matte Gunpowder Black Metallic
Candy Chromosphere Red
Pearl Smokey Grey
Matte Laurel Green Metallic