CB125R

STVOŘENÝ PRO JÍZDU ULICEMI

Popis

MYSLETE VE VELKÉM

Model CB125R skrývá nadupaný výkon ve stylové siluetě a nabízí začínajícím jezdcům vzrušující zážitek z jízdy. Menší bratříček úžasného modelu CB1000R, a tedy člen rodiny Neo Sports Café, je na první pohled nepřehlédnutelný díky výraznému provedení, které skrývá trubkový ocelový rám. Nabízí luxusní prvky, jako je špičkový LCD přístrojový panel a plné LED osvětlení, ale co vás skutečně zaujme, je mimořádný výkon nového motoru DOHC o objemu 125 ccm a přesné odpružení s vidlicemi Showa SFF-BP.

PLNOHODNOTNÝ ZÁŽITEK

Malý, avšak nesmírně zábavný motocykl.

CB125R se vyznačuje svým minimalismem. Čím víc na něm budete jezdit, tím větší jistotu získáte. Díky své kompaktní velikosti je snadno ovladatelný, a přitom je díky vlastnostem velkých motorek skvělým prvním krokem do světa „opravdových“ strojů. Zcela nový jednoválcový čtyřventilový motor DOHC zvyšuje maximálního výkon a točivý moment o 1,2 kW a 1,6Nm s ovládáním šestistupňovou převodovkou s plynulým řazením. Vylepšený motor doplňují 41mm přední vidlice Showa SFF-BP, což je vysoce kvalitní prvek, který najdete u našich větších motocyklů. Postarají se o precizní ovládání a řízení, společně s pneumatikami plné velikosti a radiálními předními brzdovými třmeny s jednotkou měření setrvačnosti (IMU) pro řízení ABS. Pokud jste připraveni posunout se o stupínek výše, je pro vás ten pravý.

 

Ostré osvětlení LED

Neo Sports Café vyniká svým stylem. Vepředu je charakteristický kulatý světlomet s rámečkem v kovovém odstínu. Jeho součástí je denní světlo, které zajistí lepší viditelnost pro ostatní účastníky silničního provozu. Ukazatele směru také využívají technologii LED.

 

Sofistikovaný, lehký LCD přístrojový panel

Tenký (pouhých 23,5 mm a 230 g) plně funkční displej LCD přístrojového panelu zobrazuje rychlost, otáčky motoru, hladinu paliva a obsahuje ukazatel zařazeného rychlostního stupně. Všechny výstražné kontrolky jsou zobrazeny v horní části.

 

Sofistikovaná brzdná síla

Přední brzda obsahuje radiální dvoupístkový třmen a plovoucí kotouč průměru 296 mm a vzadu je jednopískotvý třmen a 220mm kotouč. Jednotka měření setrvačnosti (IMU) řídí 2kanálový systém ABS tak, aby ve všech jízdních podmínkách poskytoval dokonale vyvážený provoz vpředu i vzadu.

 

Výkonnější, DOHC 4V, jednoválcový motor chlazený kapalinou

Pro dokonalé potěšení z jízdy můžete využít maximální výkon 11 kW a maximální točivý moment 11,6 Nm. Dosahuje rychlosti až 120 km/h s okamžitou odezvou škrticí klapky v celém rozsahu otáček díky systému vstřikování paliva PGM-FI.

 

Přední vidlice s předpětím a útlumem SFF-BP Showa o průměru 41 mm

Jedná se o prvotřídní zavěšení – vůbec poprvé použité na jakémkoli motocyklu s kubaturou 125 ccm. Tlumič s rozdělováním tlaku v jedné trubce vidlice a pružinový mechanismus ve druhé zajišťují vynikající účinnost tlumení při zachování nižší hmotnosti. Společně s využitím většího pístu je výsledkem lepší ovladatelnost, pohlcování rázů a kontrola nad strojem.

 

ČISTÁ JÍZDA NA MOTOCYKLU

Co je Neo Sports Café? Je to naprosté spojení s vaším motocyklem.

Vzrušení z jízdy. Každý člen rodiny ­– jednoválcové CB125R a CB300R i čtyřválcové CB650R a CB1000R – nabízí dechberoucí výkon motoru i podvozku. To ale není vše. Všechny modely se svými technickými údaji řadí do prémiové kategorie, s důrazem na kvalitní díly. A navíc mají styl. Řada Neo Sports Café se vyznačuje elegantní jednoduchostí konstrukce, výraznou a syrově krásnou. Budete hrdí na to, že patří vám.

Technické parametry
Vrtání × zdvih:
57,3mm x 48,4mm
Karburace:
elektronické vstřikování paliva PGM-FI
Kompresní poměr:
11,3:1
Zdvihový objem motoru:
125 cm3
Motor:
kapalinou chlazený čtyřtaktní jednoválec SOHC se dvěma ventily
Max. výkon:
11 kw/10 000 ot. za min.
Max. točivý moment:
11,6 Nm/8 000 ot. za min.
Kapacita oleje:
1,5L
Startér:
elektrický
ABS System:
Přední a zadní nezávislé ABS s IMU
Přední zavěšení:
41mm teleskopická převrácená vidlice
Zadní zavěšení:
jeden tlumič s nastavením předpětí
Velikost přední pneumatiky:
110/70R17M/C 54H
Velikost zadní pneumatiky:
150/60R17M/C 66H
Přední kola:
17M/C x MT3.00
Zadní kola:
17M/C x MT4.00
Kapacita akumulátoru:
YTZ6V 12V 5Ah MF
Úhel sklonu:
24,2°
Rozměry (D × Š × V):
2 015 mm x 820 mm x 1 055 mm
Typ rámu:
ocelový
Objem palivové nádrže:
10,1 litru
Spotřeba paliva:
45,5km/L
Světlá výška:
140 mm
Světlomety:
LED
Pohotovostní hmotnost:
130kg
Výška sedla:
816 mm
Závlek:
90,2 mm
Rozvor:
1 345 mm
Spojka:
vícelamelová s vinutými pružinami v olejové lázni
Stálý převod:
Řetěz
Převodovka:
šestistupňová
Barevná provedení
Matt Gunpowder Black Metallic
Mat Jeans Blue Metallic
Candy Chromosphere Red