NX500

NOVÉ ZÁŽITKY

Popis

Kam to bude? Záleží jen na vás. Nový kompaktní a všestranný model NX500 nabízí dokonalou obratnost ve městě i v terénu. Díky agresivní kapotáži ve stylu rallye a velkému štítu, který chrání před větrem, je také pohodlný. Vysoce kvalitní technologie zahrnují 5" TFT displej s možností připojení k chytrému telefonu pomocí aplikace Honda RoadSync. A jeho dvouválcový motor spadající do kategorie řidičského oprávnění A2 poskytuje flexibilní a velmi příjemný výkon s řízením trakce HSTC. Dobrodružství začíná.

Honda NX500, stojící, z filmu při uvedení na trh

 

Honda NX500, TFT displej

Plně připojený barevný TFT displej

5" displej s novou technologií optického lepení pro snížení oslnění a zlepšení čitelnosti se používá intuitivně. Je vybaven možností připojení aplikace Honda RoadSync k chytrému telefonu.

Honda NX500 jedoucí na štěrkové cestě

Systém kontroly trakce Honda (HSTC)

Na silnici systém HSTC řídí trakci zadních kol za všech podmínek, zejména za deště. Na hlíně nebo štěrku jej lze zcela vypnout, abyste mohli jet naplno.

Honda NX500 při jízdě městským prostředím

Vidlice Showa SFF-BP USD

Jedná se o špičkové odpružení ve své třídě. 41mm vidlice s oddělenými funkcemi trubek a velkými písty jsou nastaveny na přesnou reakci a citlivost a mají dva kotouče pro výkonné brzdění.

Honda NX500 při jízdě po pobřežní silnici

Dvouválec spadající do kategorie řidičského oprávnění A2

Silný točivý moment od spodního a středního pásma otáček s maximem 43 Nm zajišťuje pohotovou akceleraci, kterou si všichni jezdci užívají na silnici i mimo ni.

Honda NX500, světlomet a přední aerodynamický kryt

Nový výkonný světlomet

Vrhá pronikavé světlo v širokém úhlu na obě strany – což znamená, že v noci uvidíte při odbočování i do zatáček mnohem lépe.

Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda NX500 na mostě

Ochrana před větrem ve stylu rallye

Pro větší pohodlí při dlouhé celodenní jízdě slouží účelný aerodynamický kryt a vysoký štít, které společně usměrňují proudění vzduchu kolem motocyklu. Dravé grafické prvky dodávají nádech závodního stylu.

Na krátké jízdy. Na dlouhé jízdy.

Jděte tam, kam chcete. Robustní motocykl NX500, který se pohodlně cítí jako doma ve městě, ale je stvořen pro dobrodružství, kombinuje odolnou siluetu terénního motocyklu s moderním designem inspirovaným terénními stroji. Odpružení s dlouhým zdvihem spolu s novými lehkými koly zvládají městské nerovnosti stejně dobře jako šotolinové cesty. Palivová nádrž o objemu 17,7 l zaručuje dostatečný dojezd. Uvolněná jízdní poloha – a přirozené ovládání pomocí širokých řídítek – se snoubí s aerodynamickými prvky, které elegantně usměrňují proudění vzduchu.

Buďte ve spojení

Tento motocykl vám kryje záda. Zcela nový je 5" plnobarevný TFT displej, který se ovládá podsvíceným spínačem s velmi přirozenou polohou ruky umožňující lepší viditelnost za všech podmínek. Obě komponenty byly navrženy tak, aby se snadno používaly, a displej je navržen tak, aby minimalizoval odlesky při jasném slunečním světle. Nabízí také plnou konektivitu prostřednictvím aplikace Honda RoadSync app. Jako první ve své třídě můžete s chytrými telefony se systémem Android a iOS během jízdy využívat navigaci na displeji, uskutečňovat a přijímat hovory nebo poslouchat hudbu.

Vše máte pod kontrolou. Při jakékoli jízdě.

Výška sedla 830 mm Pohodlný dosah a ovládání se světlou výškou 250 mm zaručují motocyklu NX vysoce všestranné schopnosti.

Pohotovostní hmotnost 196 kg Snadno ovladatelný při jízdě krokem i v provozu a s jistou stabilitou na dálnici.

19palcové přední kolo Pro jistý pocit při jízdě po nerovném povrchu a konzistentní přilnavost vzbuzující jistotu.

Honda NX500 – sada příslušenství Adventure

Sada příslušenství Adventure

Připravte se na náročné jízdy mimo město. Mlhová světla odlišují motocykl NX500 od ostatních účastníků silničního provozu na dálku, kryty rukou chrání ruce, zatímco kouřový štít a pruhy na kolech dodávají styl. Kryt nádrže chrání lak před poškozením zipem. 

Honda NX500 – sada příslušenství Travel

Sada příslušenství Travel

Pro cestování je motocykl NX500 jako stvořený, a proto dvojice postranních brašen, brašna na nádrž a brašna na zadní sedlo, které lze snadno připevnit a sejmout, flexibilně zvyšují přepravní kapacitu.

Honda NX500 – sada příslušenství Urban

Sada příslušenství Urban

Pokud jste denně ve městě i mimo něj, je to perfektní sada. 38litrový horní kufr nabízí spoustu úložného prostoru (dost i pro celoobličejovou helmu) a dodává se s opěrkou zad spolujezdce a praktickou vnitřní brašnou.

Honda NX500 – sada příslušenství Comfort

Sada příslušenství Comfort

Zajistěte si ještě větší praktičnost. Vyhřívané rukojeti zabraňují prochladnutí v zimních dnech a deflektory pomáhají chránit před nepříznivým počasím. Zásuvka ACC nabíjí vše, co potřebujete, a hlavní stojan zase zajišťuje jednoduchou údržbu hnacího řetězu.

 

 

Barevná provedení
Matte Gunpowder Black Metallic
Pearl Horizon White
Grand Prix Red