HONDA PŘEDSTAVUJE DALŠÍ NOVINKY!
16. Listopad 2020

HONDA PŘEDSTAVUJE DALŠÍ NOVINKY!

Nové PCX125

Oblíbená Honda PCX125 přichází s vylepšeným stylem. Zároveň nabízí prostornější schránku pod sedlem, zásuvku USB typu C pro nabíjení mobilních zařízení a technologii inteligentního klíče Smart Key. Hnací sílu dodává nový čtyřventilový motor s technologií enhanced Smart Power Plus (eSP+), který splňuje emisní normu EURO5. Motor je nově vybaven systémem nastavitelné kontroly trakce HSTC. Přepracovaný rám se vyznačuje delším zdvihem odpružení zadního kola a stroj je vybaven většími pneumatikami.

Nová Honda PCX125 si zachovává unikátní pozici, zároveň však postupně vyzrává. Je výraznější a ostřejší, snaží se odlišit a nově přichází také s přepracovaným LED světlometem. Uvnitř kapotáže se nachází objemná podsedlová schránka, stroj disponuje většími stupačkami a ve schránce na rukavice se nachází konektor USB typu C. Nový „širokoúhlý“ přístrojový panel poskytuje jezdci všechny důležité informace a zapalování i zámek sedla se nově ovládají pomocí inteligentního klíče Honda Smart Key.

Nový je také čtyřventilový motor enhanced Smart Power Plus (eSP+), který nabízí více výkonu a točivého momentu. Jezdec nepochybně ocení také systém nastavitelné kontroly trakce Honda Selectable Torque Control (HSTC). Páteř stroje tvoří přepracovaný trubkový ocelový rám, pro více komfortu při jízdě se zvětšil zdvih zadního odpružení a větší je také přední i zadní pneumatika.

Model PCX125 pro rok 2021 bude k dispozici v následujících barevných provedeních:

Matná šedá metalíza Matt Dim Gray Metallic **NOVINKA**

 Bílá perleťová Pearl Jasmine White

Červená Candy Luster Red

Matná černá metalíza Matt Galaxy Black Metallic,

https://www.honda.cz/.../range/scooter/pcx-125/overview.html