X-ADV 350

DOBRODRUŽNÝ DUCH, MĚSTSKÝ STYL

Popis

Stvořený nejen do velkoměsta

Vezměte tu nejlepší technologii velkých skútrů, kterou máme, přidejte velkou dávku dobrodružné DNA z našeho průkopnického modelu X-ADV a dostanete něco úplně nového – ADV350. Váží pouhých 183 kg a je vybavený skvělým silným motorem, který doplňuje veškerá sofistikovaná výbava potřebná k bezproblémovému cestování po městě. Disponuje také odpružením s dlouhým zdvihem (125 mm vpředu a 130 mm vzadu), mimořádnou světlou výšku a pneumatikami s hrubším vzorkem, které snadno zvládnou jízdu v lehčím terénu i nezpevněné cesty. Ať už vás den zavede kamkoli, ADV350 vás tam odveze.

Honda ADV350 s plnou výbavou a silným motorem

Pohodlí pro dva s nastavitelnou ochranou před větrem

Přestože drsný dobrodružný styl vytyčuje nová teritoria, nezapomněli jsme na to, co velké skútry charakterizuje: pohodlí a praktičnost. Sedlo s tvarovanou oporou je vysoké pouhých 780 mm, takže snadno dosáhnete na zem. Pod sedlem je také úložný prostor o celkovém objemu 48 litrů, který stačí na dvě celoobličejové helmy, a odkládací schránka se zásuvkou USB-C. Štít se nastavuje ve 4 stupních, výškově a úhlově, v rozsahu 133 mm. V nejvyšší poloze směruje vzduch kolem ramen a snižuje tak únavu při delších cestách. V nízké poloze umožňuje proudění ochlazujícího vzduchu, což je ideální pro jízdu po městě.

Honda ADV350 s plnou výbavou a silným motorem

Jak si zpříjemnit náročný den

Připraveni ke startu? Vložte si klíč Smart Key do kapsy a můžete jet – klíč aktivuje zapalování a otevře sedlo. Ovládá také (volitelný) chytrý horní kufr – když jste blízko, je odemčený, a když se vzdálíte, zamkne se. A pokud chcete během jízdy udržovat kontakt, můžete. Atraktivní LCD přístrojový panel s negativním zobrazením je vybavený systémem hlasového ovládání chytrého telefonu Honda (HSVCs), který je prostřednictvím aplikace Honda RoadSync app propojený s vaším zařízením pro hovory a hudbu. Veškeré osvětlení je LED, v čele s agresivními dvojitými světlomety, zatímco signalizace nouzového zastavení (ESS) upozorňuje účastníky silničního provozu za vámi na prudké zastavení tím, že spouští (a vypíná) zadní směrová světla.

Honda ADV350 s plnou výbavou a silným motorem

S jistotou systému kontroly trakce Honda

Čtyřventilový motor SOHC o objemu 330 ccm s technologií Enhanced Smart Power Plus (eSP+) dosahuje díky zabudovaným technologiím s nízkým třením vysoce sportovního výkonu a vysoké účinnosti. To znamená rychlou akceleraci v hustší dopravě a dostatek výkonu pro delší dojíždění po dálnici nebo cokoli jiného, co vám den přinese. Protože se jízdní podmínky mohou rychle měnit, systém HSTC automaticky řídí trakci zadního kola a dává vám jistotu při jízdě. Abyste nemuseli stále jezdit tankovat, spotřeba paliva 3,4 l/100 km (režim WMTC) a 11,5l palivová nádrž zajišťují potenciální dojezd 340 km.

Honda ADV350 s plnou výbavou a silným motorem

Technické parametry
Typ motoru::
Kapalinou chlazený čtyřtaktní čtyřventilový SOHC jednoválec, Euro5
Vrtání x zdvih::
77 x 70,8
Zdvihový objem: :
330 ccm
Kompresní poměr::
10,5:1
Max. výkon: :
21,5 kW / 7 500 ot. za min
Max. kroutící moment::
31,5 Nm / 5 250 ot. za min
Spouštění motoru::
Elektrické
Rozvor::
1520mm
Převodovka::
CVT
Výška sedla::
795mm
Světla výška::
145mm
Objem nádrže::
11,7L
Pneumatiky - přední: :
120/70-15MC 56P
Pneumatiky - zadní: :
140/70-14MC 62P
Odpružení - přední::
Upside down
Odpružení - zadní::
Dva tlumiče
Brzdy - přední::
256mm kotouč
Brzdy - zadní::
240mm kotouč
Provozní hmotnost:
186kg
Barevná provedení
Matt Carbonium Grey Metallic
Stříbná metalíza Spangle
Mat Carnelian Red Metallic