CBR 650R

OBJEVTE MÍSTO BEZ HRANIC: VAŠI VÁŠEŇ.

Popis

PŘIDÁNÍ „R“ DO CBR
Zrozený na závodní dráze, přitahuje pozornost na ulici.

Díky převzetí sportovního stylu modelu Fireblade motocykl CBR650R zdokonalil svou závodní DNA a nabízí agresivní výkon na silnici. Stupačka a řídítka byly upraveny, aby vám poskytly optimální jízdní polohu pro snadné ovládání zrychlení, zpomalování a zatáčení, které potřebujete při jízdě úchvatnými klikatými cestami. Hmotnost přední pneumatiky byla upravena, aby se zlepšila schopnost naklánění motocyklu do zatáček. Přední pronikavé duální LED světlomety doplňují těsný aerodynamický kryt a odráží se v minimalistickém sedadle. Při elektrizujícím řevu výfuku při maximálních otáčkách motoru se vám zježí chlupy po celém těle.

Toto je motocykl pro rozené závodníky. S designem převzatým přímo od modelu CBR1000RR Fireblade je nová CBR650R hbitým zvířetem se sportovním duchem, silným výkonem a výjimečným točivým momentem. Objevte místo bez hranic: vaši posedlost.

NOVÝ VÝFUK A TLUMIČ VÝFUKU

Vzrušení. Harmonie. Výkon. V tom spočívá jedinečnost nového modelu CBR650R. Čtyři výfukové svody jsou společně vedeny kolem přední části motoru a tlumič výfuku byl sestrojen tak, aby při zvyšování otáček vydával ohlušující vrčení.

PLNÉ LED OSVĚTLENÍ

Každý detail nového motocyklu CBR650R byl navržen pro náruživé jezdce. Špičkové duální LED světlomety odrážejí styl modelu CBR1000RR Fireblade a vysílají ostré bílé paprsky. Koncové světlo má elegantní minimalistický vzhled.

LCD DISPLEJ

Pohled z kokpitu vpřed je čistě sportovní. Digitální LCD přístrojový panel je přehledný a dobře čitelný. Součástí displeje je také ukazatel zařazeného převodového stupně a indikátor řazení nahoru.

ANTIHOPPINGOVÁ SPOJKA

Tvrdé brždění, rychlé řazení na nižší stupeň, plynulé řízení v zatáčkách: antihoppingová spojka vám umožňuje užít si vše, co motocykl CBR650R nabízí, a zároveň jednoduše ovládat šestistupňovou převodovku.

ČTYŘVÁLCOVÝ MOTOR

Nový motocykl CBR650R je vybaven silným čtyřválcovým 16ventilovým motorem DOHC. Vyznačuje se červenou oblastí otáčkoměru nastavenou na 12 000 ot./min a systémem volitelné kontroly točivého momentu Honda (HSTC), který udržuje trakci zadního kola. Teď máte možnost vypustit zvíře, které v sobě skrývá.

ŠPIČKOVÉ VYBAVENÍ
Vysoký výkon znamená vysoké specifikace.

Ačkoli byl model CBR650R inspirován motocyklem CBR1000RR, našel si vlastní směr a nabízí o několik úrovní vyšší specifikace. Díky úpravě kapacity palivové nádrže, stupačky a plnému LED osvětlení je model CBR650R o 6 kg lehčí než jeho předchůdce. Duální přední světlomety naznačují působivé úhly motocyklu. Řídítka se upínají pod horní můstek a přístrojový panel je vybaven digitálním LCD displejem.

Technické parametry
Motor:
Kapalinou chlazený čtyřtaktní řadový čtyřválec DOHC se 16 ventily
Vrtání × zdvih:
67 mm x 46 mm
Karburace:
Elektronické vstřikování paliva PGM-FI
Kompresní poměr:
11.6
Emise C02 (g/km):
112
Zdvihový objem motoru:
649 cm3
Max. výkon:
70 kW při 12 000 ot./min.
Max. točivý moment:
64 Nm při 8 500 ot./min
Startér:
Elektrický
ABS System:
dvoukanálové s ABS
Přední brzdy:
dva 310mm x 4,5mm kotouče se čtyřpístkovými třmeny
Zadní brzdy:
Hydraulický 240mm x 5mm kotouč s jednopístovým třmenem a ABS
Přední zavěšení:
41mm obrácená teleskopická vidlice
Zadní zavěšení:
Tlumič Monoshock s nastavitelným předpětím s 10 úrovněmi nastavení, hliníková kyvná vidlice
Velikost přední pneumatiky:
120/70ZR17M/C
Velikost zadní pneumatiky:
180/55ZR17M/C
Přední kola:
17M/C X MT3,50 litý z hliníku
Zadní kola:
17M/C X MT5,50 litý z hliníku
Rozměry (D × Š × V):
2 130 mm x 750 mm x 1 150 mm
Typ rámu:
Ocelový
Objem palivové nádrže:
15,4 litru
Světlá výška:
130 mm
Světlomety:
LED
Pohotovostní hmotnost:
208 kg
Výška sedla:
810 mm
Spojka:
Vícelamelová v olejové lázni
Stálý převod:
O-kroužkový řetěz
Převodovka:
6stupňová manuální
Přístroje:
Inverzní LCD displej, zobrazené funkce: otáčkoměr, tachometr, palivoměr, teploměr, ukazatel zařazeného rychlostního stupne, indikátor řazení nahor, ABS, celkové a denní počítadlo km a hodiny
Zadné světlo:
LED
Barevná provedení
Matt Gunpowder Black Metallic
Grand Prix Red