SH300i + Smart Top Box

Model SH300i je vybaven inovovaným kapalinou chlazeným čtyřventilovým jednoválcem o objemu 279 ccm.

Popis

Model SH300i byl pro rok 2015 přepracován. Udržel si pověstnou sofistikovanost a styl řady SH a navíc dostal důmyslnější design.

Nový, vylepšený motor modelu SH300i má větší točivý moment umožňující okamžité zrychlení a dokáže poskytnout výkon až 18,5 kW, díky kterému budete v hustém provozu vždy vpředu. Podařilo se nám také výrazně snížit spotřebu paliva a zajistit modelu SH300i plnění emisních norem Euro 4. Snižujeme tak dopad na životní prostředí i vaše náklady na dojíždění.

Ikona za všech okolností

Nové, modernizované tvary modelu SH300i se na silnici neztratí.

Model SH300i představuje nadčasový styl a díky elegantním novým křivkám přenáší klasický vzhled řady SH do současnosti. Jeho štíhlejší, odlehčenější a osobitější design staví na výrazných nových 16" kolech, která dotvářejí jeho klasický vzhled.

Nocí s větrem o závod

Nový světlomet a koncové světlo s LED diodami dodávají modelu SH300i elegantní a charakteristickou siluetu – a kromě toho svítí jasněji a díky lepší viditelnosti přispívají k lepšímu pocitu při noční jízdě. Světla jsou rovněž účinnější a snižují odběr energie z motoru, což přináší úspornější jízdu.

Při konstrukci modelu SH300i jsme mysleli na praktičnost v každodenním životě.

Model SH300i se hodí pro dojíždění do práce i k vyjížďkám ve volném čase. Jeho všestranně využitelný úložný prostor je v běžném životě nedocenitelný. Pod sedlem disponuje úložným prostorem, do kterého se vejde integrální helma, takže když dorazíte do cíle, nemusíte toho nosit tolik s sebou.

Skutečně chytrý klíček

Nový model SH300i je vybaven systémem Smart Key, který zaručuje bezstarostné pohodlí i bezpečnost. K sepnutí zapalování nebo odemknutí sedla stačí, abyste byli ve vzdálenosti do 2 m od skútru – a pak už jen stisknete tlačítko.

Nejoblíbenější skútry v Evropě

Model SH300i 2015 je oslavou 30 let výroby skútrů řady Honda SH – nadčasových strojů, tak oblíbených pro svůj styl a spolehlivost
Řada Honda SH se stala synonymem prvotřídního výkonu a kvality zpracování – od začátku výroby jsme jich v Evropě prodali více než milion. A i o tři desítky let později si tyto stroje stále získávají srdce svých majitelů. Jeden z recenzentů dokonce s uznáním označil model SH300i jako „dokonalou zbraň pro Řím“ – jako projev úcty jeho odolné konstrukci a elegantnímu stylu. Co víc byste mohli chtít?

Technické parametry
Typ motoru:
Kapalinou chlazený čtyřtaktní čtyřventilový jednoválec SOHC, emisní norma Euro 4
Zdvihový objem:
279,1 ccm
Max. výkon:
18,5/7 500 (kW/ot. za min)
Max. kroutící moment:
25,5/5 000 (Nm/ot. za min)
Spouštění motoru:
elektrické
Převodovka:
automatická s variátorem
Rozměry (D x Š x V):
2 098 x 728 x 1 195 mm
Výška sedla:
785 mm
Světla výška:
136 mm
Objem nádrže:
9 l
Pneumatiky - přední:
110/70 16 52S
Pneumatiky - zadní:
130/70 16 61S
Brzdy - zadní:
256x5 mm kotoučová jednopístková
Provozní hmotnost:
170 kg
Barevná provedení
Pearl Splendor Red
Mat Cynos Gray Metallic
Mat Ruthenium Silver Metallic
Pearl Cool White
Air Force Gray