CB1000R

Syrový, radikální, retro.

Popis

Nová streetová identita

Sportovní naháč, který se liší od ostatních.

Kompaktní a přesto robustní. Stačí letmý pohled na povrchovou úpravu leštěného kovu, která odráží tradici výkonných motocyklů Café Racer, a nebudete moci odtrhnout oči. Je to energický stroj, který se dobře ovládá a který stejně tak dobře jezdí. Pokud si troufáte, seznamte se s novým CB1000R.

Štíhlý a dravý

Ještě minimalističtější naháč

Pod označením Neo Sports Café Racer se ukrývá nový model CB1000R v minimalistickém stylu. Motocykl, který byl zcela přepracován – s důrazem na prvky z kovu, se pyšní osobitým, agresivním charakterem. S motorovými kryty v syté černé je tento motocykl na ulici naprostým zjevením a kdekoli se s ním objevíte, vzbudí náležitou pozornost.

Výrazné prvky výbavy

Prohlédněte si působivé detaily modelu CB1000R. Jedinečnou kombinaci sportovního naháče a minimalistického stylu Café Racer lze jen těžko přehlédnout.

Umění designu

Kryty chladiče z leštěného hliníku, motorové kryty a kryt airboxu zdůrazňují nekompromisní styl tohoto nového motocyklu kategorie Street.

Výrazné osvětlení

Všechna světla modelu CB1000R jsou typu LED. První věc, které si všimnete, je tenký kulatý světlomet s rámečkem kovového vzhledu. Nezaměnitelný světelný prstenec ve tvaru podkovy přitahuje pozornost stejně jako uspořádání LED ve dvou řadách.

Brzdná síla

Dvoukotoučové radiální brzdy se čtyřpístkovými třmeny a systémem ABS poskytují dokonalou brzdnou sílu a citlivou odezvu za jakýchkoli podmínek.

Pro dokonalý zvuk

Výfukový systém 4-2-1 těsně kopíruje tvary nového motoru a nad 5 500 ot/min o sobě dává vědět výrazným zvukovým projevem – CB1000R uslyšíte dřív, než ji spatříte.

Neo Sports Café CB1000R
Model je postaven na zcela novém podvozku doplněném špičkovým odpružením Showa a brzdami se systémem ABS, předními s radiálními třmeny. Řadový čtyřválcový motor o objemu 998 ccm dostává pokyny prostřednictvím elektronicky ovládaného plynu, 3 jízdních režimů a rovněž režimu USER. Součástí výbavy je také antihoppingová pomocná kluzná spojka v olejové lázni, funkce brzdění motorem, systém volitelné kontroly točivého momentu Honda, kompletní osvětlení LED a přístrojový panel s LCD displejem.

Neo Sports Café CB1000R+
Tento model má veškerou výbavu uvedenou výše a navíc se dodává s následujícím originálním příslušenstvím instalovaným ve výrobě: vyhřívané rukojeti, hliníkový kryt předního a zadního blatníku, větrný štítek, hliníkový kryt zadního sedla, mřížka chladiče s logem CB1000R a rychlořazení.

 

Technické parametry
Vrtání × zdvih (mm):
75 mm x 56,5 mm
Karburace:
elektronické vstřikování paliva PGM-FI
Kompresní poměr:
11,6:1
Zdvihový objem motoru:
998 cm3
Motor:
kapalinou chlazený řadový čtyřválec DOHC
Max. výkon:
107 kW/10 500 ot. za min.
Max. točivý moment:
104 Nm / 8 250 ot. za min.
Startér:
elektrický
ABS System:
dvoukanálové
Přední brzdy:
dvojitá kotoučová, 310 mm
Zadní brzdy:
kotoučová, 256 mm
Přední zavěšení:
převrácená vidlice Showa SFF-BP
Zadní zavěšení:
tlumič Showa BRFC (Balance Free Rear Cushion)
Velikost přední pneumatiky:
120/70 ZR17
Velikost zadní pneumatiky:
190/55 ZR17
Přední kola:
hliníkový litý ráfek
Zadní kola:
hliníkový litý ráfek
Kapacita akumulátoru:
12 V/8,6 Ah
Rozměry (D × Š × V):
2 120 mm x 789 mm x 1 095 mm
Typ rámu:
ocelový páteřový
Objem palivové nádrže:
16,2 litru
Spotřeba paliva:
5,8 l/100 km
Světlá výška:
135 mm
Světlomety:
LED
Pohotovostní hmotnost:
212 kg
Výška sedla:
830 mm
Spojka:
vícelamelová v olejové lázni
Stálý převod:
řetěz
Převodovka:
šestistupňová
Barevná provedení
Candy Cromosphere Red
Graphite Black
Sword Silver Metallic