FORZA 125

Nový model Forza 125 vám umožní prožít každý okamžik života intenzivněji. Přináší vyšší výkon, styl, praktičnost i dokonalejší technologie.

Popis

Nefalšované vzrušení v každém okamžiku

Představte si, že se vám z vaší rutinní cesty do práce zježí chlupy po celém těle. Nebo že se vám z krátké vyjížďky na nákup rozbuší srdce jako o závod. Nový model Forza 125 vám umožní prožít každý okamžik života intenzivněji. Přináší vyšší výkon, styl, praktičnost i dokonalejší technologie.

Vyšší výkon

Model Forza 125 je vybaven novým čtyřventilovým motorem se vstřikováním paliva PGM-FI, zkonstruovaným pro podávání velkého výkonu ve středních a vysokých otáčkách. Díky nejlepšímu pružnému zrychlení z 90 km/h ve své třídě, svižným rozjezdům a přesvědčivým výkonům při vyšších rychlostech je každá jízda zážitkem

Technologie nízkého tření v kombinaci s vypnutím motoru při volnoběhu zajišťují výjimečně nízkou spotřebu paliva 43,5 km/l (režim WMTC), díky které můžete jezdit dále a delší dobu. Vyznačuje se také snadnou ovladatelností.

Poznejte výbavu Forzy 125

  • Model Forza 125 kombinuje prémiový styl s mimořádným pohodlím a praktičností. Pod sedlem je 48 l úložného prostoru, který pojme dvě celoobličejové     helmy velikosti XL. V přední odkládací schránce, do které bez potíží umístíte plastovou láhev s vodou, najdete praktickou 12V napájecí zásuvku pro nabíjení elektrického příslušenství.
  • Výkonné světlomety LED doplňují obrysová světla sestavená z diod LED dotvářející ostře řezané linie a jedinečnou identitu. Přední směrová světla jsou umístěna vysoko v tělesech zrcátek a koncová světla LED v provedení stereoskopického vzhledu jsou zárukou vysoké viditelnosti.
  • Rychloměr a otáčkoměr jsou tvořeny vysoko umístěným displejem LCD s negativním zobrazením a výrazným barevným podsvícením zajišťujícím snadnou čitelnost. Displej přístrojů obsahuje také velké LCD hodiny, palivoměr, ukazatel průměrné spotřeby paliva, denní počítadla kilometrů (A a B) a počítadlo ujetých kilometrů.
  • Maximální pohodlí a ochranu před větrem zajišťuje posuvný čelní štít, který lze nastavit do 6 poloh v celkovém rozmezí 120 mm pro jízdu vyššími rychlostmi i městský provoz tak, aby vyhovoval všem typům jezdců.

 

Technické parametry
Typ motoru:
Čtyřdobý kapalinou chlazený jednoválec SOHC
Vrtání x zdvih:
52,4 x 57,9 mm
Zdvihový objem:
124,9 ccm
Kompresní poměr:
11,5 : 1
Max. výkon:
11/8 750 (kW/ot. za min)
Max. kroutící moment:
12,5/8 250 (Nm/ot. za min)
Spouštění motoru:
elektrické
Převodovka:
automatická s variátorem
Rozměry (D x Š x V):
2 135 x 750 x 1 455 mm
Rozvor:
1 490 mm
Výška sedla:
780 mm
Světla výška:
150 mm
Objem nádrže:
11,5 l
Pneumatiky - přední:
120/70 15
Pneumatiky - zadní:
140/70 14
Odpružení - přední:
teleskopická vidlice
Odpružení - zadní:
kyvná vidlice s dvěma tlumiči
Brzdy - přední:
256mm kotoučová
Brzdy - zadní:
240mm kotoučová
Provozní hmotnost:
158 kg
Barevná provedení
Mat Cynos Gray Metallic
Mat Carnelian Red Metallic
Mat Lucent Silver Metallic
Mat Pearl Cool White