CB 500X

nový model 2019

Popis

MĚSTO JE DIVOČINA MODERNÍ DOBY

ČEKÁ NA VÁS CELÝ SVĚT
Vytvořte si vlastní styl.

Motocykl CB500X má nový drsný vzhled, který motivuje k dobrodružným výpravám. Byl inspirován modelem Africa Twin a kombinuje robustní linie s agresivnějším výrazem. Vysoký čelní štít zajišťuje pohodlí.

KOMPAKTNÍ POHONNÁ JEDNOTKA
Všestranný silák.

CB500X se pyšní motorem, bez kterého se při prozkoumávání různých typů cest neobejdete. Silný, hbitý a efektivní dokonce i na dlouhých cestách: dává vám svobodu, o které jste snili. A stejně jako jeho větší příbuzný CBR má antihoppingovou spojku, která usnadňuje řazení nahoru a zvládá zablokování zadního kola při tvrdém řazení dolů.

CB500X je pro volnomyšlenkáře, kteří chtějí dobýt městskou džungli. Díky silnému dvouválcovému motoru a odpružení s dlouhým zdvihem byl tento motocykl zkonstruován, aby vás doprovázel na vašich dobrodružstvích.

FAKTOR X

Dvouválcový motor promění model CB500X na dynamický stroj, který zvládne cokoli. Připravte se na nezapomenutelnou jízdu. Model CB500X ještě zlepšuje komfort, který poskytoval jeho předchůdce, aby vám dopřál plynulou jízdu ve městě nebo při jízdě ve vyšších rychlostech. Je vybaven také novými prvky, díky kterým si stejně tak užijete i jízdu na nezpevněných cestách.

Na detailech záleží

JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ

Dobrodružství spočívá v nekonečné svobodě. Ale svoboda postrádá smysl, pokud se při jízdě necítíte pohodlně. Kosočtvercový ocelový rám modelu CB500X má vyladěnou rovnováhu tuhosti, která zlepšuje odezvu. Motor se nachází v blízkosti čepu kyvné vidlice pro snadné ovládání. Vzpřímená jízdní poloha a sedlo ve výšce 830 mm zajišťuje jezdci pohodlí a plnou kontrolu a viditelnost ve směru dopředu.

ODOLNÉ SCHOPNOSTI

CB500X byla navržena tak, aby zvládla jakýkoli terén. Zvýšená světlá výška zlepšuje výkon na hrbolatých silnicích a díky třem dalším stupňům nastavení řídítek dosáhnete vynikající ovladatelnosti. 19" přední kolo zlepšuje stabilitu a schopnost valení a pneumatiky s hrubším vzorkem jsou zárukou maximální přilnavosti a odezvy. Zvýšený čelní štít vás bude chránit, abyste si mohli jízdu ještě více užít.

OVLÁDÁNÍ BRZD

Bez kontroly nad motocyklem je výkon zbytečný. Nový model CB500X se vyznačuje jedním předním 310mm vlnitým kotoučem a výkonným dvoupístkovým brzdovým třmenem ladícím k 240mm zadnímu kotouči a jednopístkovému třmenu. Dvoukanálový systém ABS je součástí standardní výbavy. Teď můžete brzdnou sílu jednoduše ovládat za vlhka i za sucha.

INFORMAČNÍ DISPLEJ

Při projížďkách na otevřených cestách potřebujete přehledný a dobře viditelný informační panel. Model CB500X se pyšní novým atraktivním LCD přístrojovým panelem s inverzním zobrazením. Zahrnuje tachometr a otáčkoměr, dvě denní počítadla kilometrů, ukazatele stavu a spotřeby paliva a ukazatel zařazeného rychlostního stupně.

Technické parametry
Motor:
Kapalinou chlazený, řadový dvouválec
Vrtání × zdvih:
67 mm x 66,8 mm
Karburace:
Elektronické vstřikování paliva PGM-FI
Kompresní poměr:
10,7 : 1
Emise C02 (g/km):
80
Zdvihový objem motoru:
471 cm3
Max. výkon:
35 kW při 8 600 ot./min.
Max. točivý moment:
43 Nm při 6 500 ot./min
Startér:
Elektrický
ABS System:
dvoukanálové s ABS
Přední brzdy:
Jeden vlnovitý kotouč, 310 mm, 2pístový třmen, 2kanálové ABS
Zadní brzdy:
Jeden vlnovitý kotouč, 240 mm, 1pístový třmen, 2kanálové ABS
Přední zavěšení:
Přední teleskopická vidlice 41mm s nastavením předpětí
Zadní zavěšení:
Prolink s jedním tlumičem s 5 úrovněmi nastavení tuhosti, kyvné rameno ze čtvercových ocelových profilů
Velikost přední pneumatiky:
110/80R19M/C
Velikost zadní pneumatiky:
160/60ZR-17M/C
Přední kola:
Z lehké slitiny, vícepaprsková
Zadní kola:
Z lehké slitiny, vícepaprsková
Rozměry (D × Š × V):
2 155 mm x 825 mm x 1 410 mm
Typ rámu:
Ocelový rám
Objem palivové nádrže:
17,7 l
Spotřeba paliva:
3,6 l/100 km (režim WMTC)
Světlá výška (mm):
180 mm
Světlomety:
LED
Pohotovostní hmotnost:
197kg
Výška sedla:
830mm
Závlek:
108 mm
Rozvor:
1445 mm
Spojka:
Vícelamelová v olejové lázni
Stálý převod:
Řetěz
Převodovka:
6stupňová
Zadné světlo:
LED
Barevná provedení
Pearl Metalloid White
Mat Gunpowder Black Metallic
Grand Prix Red