CRF300 RALLY - 2021

VŠUDYPŘÍTOMNÉ DOBRODRUŽSTVÍ

Popis

VYBERTE SI SVŮJ CÍL

Nový motocykl CRF300 RALLY je technicky propracovaný stroj nízké kubatury pro všestranné sportovně založené jezdce, kteří to myslí vážně. V provedení odvozeném přímo od vysoce konkurenceschopného modelu HRC CRF450 RALLY přináší schopnost cestování na dlouhé vzdálenosti a pohodlí a výkonnost v terénu díky velké palivové nádrži a přednímu aerodynamickému krytu a štítu. Nyní je model CRF300 RALLY dokonalým partnerem pro cestování ve městě nebo po celém světě – s nižší hmotností, větším výkonem i točivým momentem motoru.

Obrázek odebrán.

HNACÍ SÍLA

Vyšší výkon, nižší hmotnost a lepší komfort vedoucí k novým obzorům.

Z podvozku modelu CRF300 RALLY jsme ubrali 4 kg a zvýšili jsme objem palivové nádrže o 2,7 l, abychom zaručili větší dojezd mezi jednotlivými tankováními. Poloha řídítek je vyšší, aby byly dlouhé jízdy na motocyklu pohodlnější. Výška sedla je o 5 mm nižší a ve stupačkách jsou nyní pryžové vložky. A kapalinou chlazený 4ventilový motor DOHC splňující normu EURO5 je vybaven antihoppingovou spojkou a poskytuje vyšší maximální výkon 20,1 kW i vyšší točivý moment 26,6 Nm, takže zaučuje lepší zrychlení za všech podmínek. Zvýšena byla i světlá výška – což v terénu určitě přijde vhod – a na přístrojovém panelu přibyl ukazatel rychlostního stupně.

 

Obrázek odebrán.

 

PŘIPRAVENÝ VYRAZIT

Láká vás volná silnice. Kam vás zaveze?

Model CRF300 RALLY přináší svobodu díky lehkému podvozku, odpružení s dlouhým zdvihem a pružně reagujícímu motoru. Poskytuje také nezávislost – autonomii v podobě dlouhého dojezdu umožněného velkou palivovou nádrží doplnil potenciál jízdy v libovolném terénu, kterou zaručují komplexní schopnosti tohoto motocyklu.

Obrázek odebrán.

Obrázek odebrán.

Motocykl je navržen tak, aby plnil dobrodružné sny jezdců, kteří chtějí snadno ovladatelný stroj, ať už se jedná o každodenní dojíždění, víkendovou výpravu nebo výpravy po světě. Kombinace všech drobných vylepšení – vyšší výkon, nižší hmotnost, větší objem nádrže, vylepšená jízdní poloha a větší světlá výška – dále zdokonaluje tento stroj jako stvořený pro výpravy, ať už jedete kamkoli.

Technické parametry
Typ motoru: :
Kapalinou chlazený jednoválec DOHC
Vrtání x zdvih: :
76 mm x 63 mm
Zdvihový objem: :
286ccm
Kompresní poměr: :
10,7:1
Max. výkon: :
20,1 kW/8 500 ot. za min
Max. kroutící moment: :
26,6 Nm/6 500 ot. za min
Spouštění motoru: :
elektrický
Převodovka: :
6 rychlostí
Sekundární převod: :
Řetěz
Rozměry (D x Š x V): :
2 230 x 920 x 1 415mm
Rozvor: :
1455 mm
Výška sedla: :
885 mm
Světla výška: :
275 mm
Objem nádrže: :
12,8 l
Pneumatiky - přední: :
80/100-21M/C 51P
Pneumatiky - zadní: :
120/80-18M/C 62P
Odpružení - přední: :
43mm převrácená teleskopická vidlice (Upsidedown)
Odpružení - zadní: :
Prolink
Brzdy - přední: :
296 mm x 3,5mm kotouč s dvoupístkovým třmenem
Brzdy - zadní: :
220 mm x 4,5mm kotouč s jednopístkovým třmenem
Provozní hmotnost: :
153 kg
Barevná provedení
Extreme Red