CB 500X - 2021

MĚSTO JE DIVOČINA MODERNÍ DOBY

Popis

CB500X je pro volnomyšlenkáře, kteří chtějí dobýt městskou džungli. Díky silnému dvouválcovému motoru a odpružení s dlouhým zdvihem byl tento motocykl zkonstruován, aby vás doprovázel na vašich dobrodružstvích.

FAKTOR X
Dvouválcový motor promění model CB500X na dynamický stroj, který zvládne cokoli. Připravte se na nezapomenutelnou jízdu. Je navržen tak, aby přinášel plynulou a zábavnou jízdu při dojíždění ve městě, projížďkách ve velkých rychlostech i prozkoumávání nezpevněných cest (pro nejlepší zážitek poslouchejte se sluchátky).

NA DETAILECH ZÁLEŽÍ
Podívejte se blíže na jedinečné funkce a prvky, se kterými je model CB500X připraven na dobrodružství.

ODOLNÉ SCHOPNOSTI
Tento motocykl byl navržen tak, aby zvládl jakýkoli terén. Má více než dostatečnou světlou výšku pro jízdu na hrbolatých silnicích a široký úhel natočení řídítek zajišťuje vynikající ovladatelnost. 19" přední kolo zlepšuje stabilitu a schopnost valení a pneumatiky s hrubším vzorkem jsou zárukou maximální přilnavosti a odezvy. Zvýšený čelní štít vás bude chránit, abyste si mohli jízdu ještě více užít.

OVLÁDÁNÍ BRZD
Bez kontroly nad motocyklem je výkon zbytečný. Model CB500X se vyznačuje jedním předním 310mm vlnitým kotoučem a výkonným dvoupístkovým brzdovým třmenem ladícím k 240mm kotouči zadní brzdy a jednopístkovému třmenu. Dvoukanálový systém ABS je součástí základní výbavy, takže můžete brzdnou sílu snadno ovládat za sucha i za mokra.

INFORMAČNÍ DISPLEJ
Při projížďkách na otevřených cestách potřebujete přehledný a dobře viditelný informační panel. Další zábavu u modelu CB500X nabízí atraktivní LCD přístrojový panel s negativním zobrazením. Nabízí například tachometr a otáčkoměr, dvě denní počítadla kilometrů, ukazatele hladiny a spotřeby paliva, ukazatel zařazeného rychlostního stupně a indikátor řazení nahoru.

ODPRUŽENÍ S DLOUHÝM ZDVIHEM
Ať už chcete podniknout rychlou projížďku po rušných městských ulicích, nebo prozkoumat nekonečná panoramata na otevřených cestách, model CB500X je připraven. Díky 41mm teleskopické vidlici a zadnímu zavěšení Pro-Link s tlumičem Monoshock tento motocykl nabízí delší zdvihy pro lepší tlumení nerovností. Umožňují nastavení předpětí odpružení tak, aby bylo dosaženo optimálních vlastností pro jízdu se spolujezdcem a zavazadly.

JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ
Dobrodružství spočívá v nekonečné svobodě. Ale svoboda postrádá smysl, pokud se při jízdě necítíte pohodlně. Kosočtvercový ocelový rám modelu CB500X má vyladěnou rovnováhu tuhosti, která zlepšuje odezvu. Motor je blízko čepu kyvného ramene, což usnadňuje ovládání, a sedlo se nachází ve výšce 830 mm, což zajišťuje vzpřímenou a uvolněnou jízdní polohu a nabízí vynikající výhled a ovladatelnost.

ČEKÁ NA VÁS CELÝ SVĚT
Vytvořte si vlastní styl.
Motocykl CB500X má drsný vzhled, který motivuje k dobrodružným výpravám. Byl inspirován legendárním modelem Africa Twin a i s nově upravenou grafikou kombinuje robustní linie s agresivnějším výrazem. Vysoký čelní štít navíc zajišťuje pohodlí.

KOMPAKTNÍ POHONNÁ JEDNOTKA
Všestranný silák.
CB500X se pyšní dvouválcovým motorem, bez kterého se při prozkoumávání různých typů cest neobejdete. Silný, hbitý a efektivní dokonce i na dlouhých cestách: dává vám svobodu, o které jste snili. A stejně jako jeho větší příbuzní má pomocnou spojku v olejové lázni, která usnadňuje řazení nahoru a zvládá zablokování zadního kola při tvrdém řazení dolů.

NASTAVITELNÉ OVLÁDÁNÍ
Pro dlouhé cesty.
Motocykl CB500X je vybaven atraktivním LCD přístrojovým panelem s negativním zobrazením, který obsahuje ukazatele zařazeného převodového stupně a indikátory řazení nahoru. Zúžená řídítka poskytují kontrolu nad strojem a maximální ovladatelnost. Plné LED osvětlení, včetně ukazatelů, stroj perfektně doplňuje. 41mm teleskopické vidlice s dlouhým zdvihem mají nastavitelné předpětí pružiny, stejně jako zadní zavěšení Pro-Link s tlumičem Monoshock.

Technické parametry
Motor:
Kapalinou chlazený, řadový dvouválec
Vrtání × zdvih:
67 mm x 66,8 mm
Karburace:
Elektronické vstřikování paliva PGM-FI
Kompresní poměr:
10,7 : 1
Emise C02 (g/km):
80
Zdvihový objem motoru:
471 cm3
Max. výkon:
35 kW při 8 600 ot./min.
Max. točivý moment:
43 Nm při 6 500 ot./min
Startér:
Elektrický
ABS System:
dvoukanálové s ABS
Přední brzdy:
Jeden vlnovitý kotouč, 310 mm, 2pístový třmen, 2kanálové ABS
Zadní brzdy:
Jeden vlnovitý kotouč, 240 mm, 1pístový třmen, 2kanálové ABS
Přední zavěšení:
Přední teleskopická vidlice 41mm s nastavením předpětí
Zadní zavěšení:
Prolink s jedním tlumičem s 5 úrovněmi nastavení tuhosti, kyvné rameno ze čtvercových ocelových profilů
Velikost přední pneumatiky:
110/80R–19M/C (silniční/terénní vzorek)
Velikost zadní pneumatiky:
160/60R–17M/C (silniční/terénní vzorek)
Přední kola:
Vícepaprskové kolo z hliníkové slitiny
Zadní kola:
Vícepaprskové kolo z hliníkové slitiny
Rozměry (D × Š × V):
2 155 mm x 825 mm x 1 410 mm
Typ rámu:
Ocelový, kosočtvercové profily
Objem palivové nádrže:
17,5 l
Spotřeba paliva:
3,6 l/100 km
Světlá výška (mm):
180 mm
Světlomety:
LED
Pohotovostní hmotnost:
197kg
Výška sedla:
830mm
Závlek:
108 mm
Rozvor:
1445 mm
Spojka:
Lamelová, mokrá
Stálý převod:
Řetěz
Převodovka:
6stupňová
Zadné světlo:
LED
Barevná provedení
Grand Prix Red
Pearl Metalloid White
Matt Gunpowder Black Metallic