28.11.2011 Novinky 2012

Nové modely pro rok 2012.

Wave 110i

 

Spolehlivý a stylový parťák pro ty, kteří potřebují úsporný dopravní prostředek na dojíždění do zaměstnání. Na jedno natankování najedete přes 210 km a díky 17ti palcovým kolům a propracovanému odpružení Vás nerozhodí ani případná hrubší vozovka. S novým Wavem bude Vaše cestování napříč městem jednoduchou a příjemnou záležitostí. 

Vision 50

 

Jednoduchý, spolehlivý, ekonomický skútr za atraktivní cenu. Pokud hledáte společníka na každodenní proplétání ucpanými městskými ulicemi, a jsou pro Vás důležité nízké provozní náklady, právě jste našli optimální volbu. Vision 50 představuje pracanta, který Vám bude věrně sloužit a nezatíží přitom Vaši peněženku!

Integra

Název modelu vychází z faktu, že tento model doslova integruje jednoduché využití skútru s kombinací výkonu a vlastnostmi motocyklu. Při jízdě na Integře Vás potěší vzpřímená jízdní pozice, ochrana proti větru, zavazadlový prostor pro osobní věci či otevřenou přilbu a zároveň také oceníte stabilitu, jakou na běžném skútru budete jen těžko hledat. Výsledkem této kombinace je unikátní, moderní a stylový stroj, se kterým se v maximálním pohodlí můžete vydat na dlouhou cestu či jen tak brouzdat městem. 

 NC700X

 

Univerzálnost, praktičnost, agilita a stylovost. Těmito slovy by se dala ve stručnosti charakterizovat novinka NC700X. Optimální kompromis pro ty jezdce, kteří chtějí spolehlivého společníka na každodenní dojíždění do zaměstnání nebo vyrazit na odpolední výlet. Díky zpřímené jízdní pozici a vynikajícímu odpružení, pohodlnému sedlu a agilnímu motoru se pro Vás každá vyjížďka stane hravou, příjemnou záležitostí.

NC700S

 

V životě jste již udělali spoustu kompromisů a ještě jich spoustu uděláte. Když děláte kompromisy, vždy hledáte optimální cestu mezi řadou možností, aby daný kompromis byl ku prospěchu obou stran. Stejné je to s NC700S. Ideální kompromis mezi cenou, výkonem, pohodlím, všestranným využitím, elegancí a jednoduchostí. Ideální balíček pro prakticky smýšlejí jezdce stejně jako pro nováčky, kteří hledají přátelského společníka na všestranné vyžití.

Crosstourer

 

Stvořen pro Ty, které láká volání dálek a dobrodružství. Polykač kilometrů, se kterým se dá hravě překonávat sebevětší vzdálenost v maximálním pohodlí. S Crosstourerem se Vám do rukou dostává sportovně-cestovní esence, kombinována s prvky, které jsou společné strojům off-roadového charakteru. Užijte si sportovní vlastnosti V4 motoru v serpentinách horských průsmyků nebo na otevřené silnici a možnosti cestovat na místa, o kterých jste doposud jen snili. Crosstourer je nakažlivá záležitost, se kterou se nedá jen tak přestat!

Gold Wing

 

Od svého debutu v roce 1975 je považován za špičku ve světě cestovních motocyklů a jeho legendární odkaz dále pokračuje. Gold Wing nyní přichází s vylepšeným vzhledem, větším prostorem pro přepravu zavazadel (150 L), lepší ochranou proti větru a nepříznivému počasí, inovovaným odpružením pro jistější a pohodlnější jízdu a bezkonkurenčním komfortem pro jezdce i spolujezdce. Na motocyklu se také nachází nový, vestavěný, 80ti wattový stereo systém podporující formáty MP3, WMA a AAC pro maximální zážitek z poslechu hudby při jízdě. O Vaše bezpečí se postará airbag a pro překonávání kontinentů se hodí nainstalovaný navigační systém. Nový Gold Wing je tu pro ty jezdce, kteří se chtějí nechat hýčkat a preferují nejvyšší možný komfort, jaký dnes může motocyklový svět nabídnout.

 CBR1000RR Fireblade C-ABS

 

Je tomu již dvacet let, kdy první generace modelu Fireblade navždy změnila svět sportovních motocyklů a jasně definovala pojmy "totální kontroly" a "radosti z jízdy". Pro nadcházející sezónu se dvanáctá generace této legendy vyšvihla v novém kabátě. Přední maska byla přepracována do agresivnější a dynamičtější podoby a také zbrusu nové odpružení motocyklu pomáhá jezdci, v kombinaci s novými dvanácti paprskovými koly, zvládnout veškeré nástrahy silnice i okruhu.. Na přístrojové desce přibyl měřič času, ukazatel zařazené rychlosti a také otáčkomer s ukazateli ve čtyřech módech. S ohnivým ostřím zažijete takovou vlnu adrenalinu, o jaké se vám doposud mohlo pouze zdát!

VFR1200F (DCT)

 

 Novinka, která debutovala v roce 2010, je nyní přepracována pro ještě příjemnější a dokonalejší pocit z jízdy.. Charakter motoru byl obohacen o větší točivý moment v rozmezí 2000 až 4000 otáček, změnou také prošla vstřikovací jednotka a také proběhlo zvětšení nádrže o 1,5l. (nyní 19l). K bezpečnějšímu přenosu síly motocyklu na vozovku pomáhá, stejně jako u modelu Crosstourer, systém kontroly trakce, díky kterému budete mít při jízdě mnohem větší jistotu v jakékoliv situaci. VFR1200F nezná slova "příliš daleko" - jednoduše proto, že každý vzdálený cíl je s tímto motocyklem mnohem blíže, než si myslíte.

 

zpět do přehledu aktualit