Motocykly Honda 2018: Show začíná
20. Listopad 2017

GL1800 Gold Wing

Nejslavnější luxusní cestovní motocykl na světě vstupuje do nové éry.

Elegantní stroj s řadou funkcí, který vyniká díky komfortu, technologiím a inovativním řešením. Nový model Honda Gold Wing posouvá cestování na zcela novou úroveň. Nabízí elektronické ovládání plynu (TBW) se 4 jízdními režimy, sedmistupňovou dvouspojkovou převodovku (DCT), systém volitelné kontroly točivého momentu Honda (HSTC), zcela nový motor a rám, kombinovaný s přepracovaným předním zavěšením.

Přední tříčtvrtinový pohled na model Honda Gold Wing, s přepravním kontejnerem v pozadí, detailní záběr znaku modelu Honda Gold Wing, předního štítu a přístrojů.

CRF1000L Africa Twin Adventure Sports

Nejvyspělejší outdoorový cestovní motocykl v historii naší značky.

Tento stroj dodává silné sebevědomí při jízdě v každém terénu. Nabízí větší palivovou nádrž o objemu 24 litrů, padací rám, velkou kluznou desku a tlumiče s dlouhým zdvihem zaručující dostatečnou světlou výšku.  Dále se na svých výpravách můžete spolehnout na převodovku DCT, antihoppingovou spojku, elektronické ovládání plynu, 3 jízdní režimy a vyhřívané rukojeti, protože skutečné dobrodružství nikdy nekončí.

Front three-quarter facing Honda Africa Twin Adventure Sports, close up of Honda Africa Twin, headlights and engine.

CRF1000L Africa Twin

Jeho podstatou je dobrodružná povaha.

Ve srovnání s modelem Adventure Sports má minimalistický vzhled. Je elegantní, cílevědomý a lehčí, ale jeho srdce – motor s upraveným sáním a výfukem, který poskytuje výkon prostřednictvím elektronického ovládání plynu – tluče stejně rychle. Kombinuje také 3 jízdní režimy se systémem HSTC a zlepšuje kvalitu jízdy prostřednictvím antihoppingové spojky. Zcela nový LCD displej s inverzním zobrazením využívá velmi podobné uspořádání jako závodní stroj pro Dakar.

Front three-quarter facing Honda Africa Twin, close up of Honda Africa Twin badge, engine and headlights.

CB1000R Neo Sports Cafe

Osobitý motocykl typu Café Racer.

Čtyřválcový motor s bohatým přísunem točivého momentu ve středním rozsahu otáček nemá konkurenci. Elektronické ovládání plynu, 3 jízdní režimy a brzdění motorem – se systémem volitelné kontroly točivého momentu Honda – poskytuje skvěle využitelný a regulovatelný výkon v celém rozsahu otáček. Je zároveň lehčí než předchozí verze. V těsném závěsu za ním přichází dva menší stroje se stejným charakterem: CB300R a CB125R.

Front three-quarter facing Honda Neo Sports Cafe, close up of Honda motorcyle logo and seat.

Zcela nový koncept Super Cub

Koncept: Jeden z nejoblíbenějších motocyklů Honda se vrací.

Již šest desítek let se ve velkém počtu prodává na celém světě. Je to cenově dostupný a spolehlivý malý motocykl, který se stal klasikou. Nyní je zpět, se svým nezaměnitelně stylovým retro vzhledem, ale vylepšený moderními detaily, jako je přední a zadní kotoučová brzda s ABS, analogový/LCD přístrojový panel a osvětlení kompletně osazené LED diodami.

Front three-quarter facing Honda Super Cub, close up of Honda Super Cub seat, dial and front wheel.

Zcela nový koncept Monkey 125

Koncept: Zábavný motocykl značky Honda se vrací v roce 2018.

Byl vytvořen v roce 1961 pro zábavní park Tama Tech s tématikou motorsportu, který společnost Honda provozuje na okruhu Suzuka. Honda vyrobila v roce 1967 silniční verzi motocyklu Monkey, který si získal spoustu nadšených fanoušků. Nyní tento zábavný motocykl nabízí převrácenou vidlici, přední a zadní kotoučovou brzdu s ABS, digitální LCD displej, chromované detaily a silný motor o objemu 125 ccm.

Front three-quarter facing Honda Monkey-125, close up of Honda logo on seat, dial and headlight.

x-adv

První SUV mezi motocykly na světě.

Model X-ADV spojuje praktičnost skútru s dobrodružnou povahou. Pro rok 2018 má navíc několik úchvatných funkcí. Patří mezi ně třístupňový systém řízení točivého momentu a režim G – poprvé použitý u modelu Africa Twin – pro přímé řazení při jízdě v terénu, které zlepšuje odezvu od motoru. K dostání je také 35kW verze pro držitele řidičského oprávnění skupiny A2.

Front three-quarter facing Honda X-ADV, close up of Honda X-ADV headlights, windshield, back wheel and engine starter.